drewniane ozdoby Bożonarodzeniowe

aga162

drewniane ozdoby Bożonarodzeniowe

Postautor: aga162 19 gru 2012, 13:33

Czeeeść! :) Może niektórzy znajdą trochę czasu przed Świętami na zabawę z dziećmi, rodziną, znajomymi… Pomyślałam, że warto wykorzystać jakieś niedocinki, kawałki sklejki i zrobić z nich prawdziwe i swoje własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Magia Świąt coraz bliżej… :)
Zatem przedstawię, co potrzebowałam: 1. Sklejkę, najlepiej cienką. 2. Farby, jakie kto ma, najlepiej jakieś trwalsze. 3. Pędzelki dla wszystkich i różnej grubości do wykonywania ozdób. 4. Jak ktoś chce to różne pierdółki, koralki, cekinki itp., tylko tu należy pamiętać o kleju. 5. Sznureczki lub wstążeczki. 6. Miniszlifierka.
Wykonanie:
1. Najlepiej na samym początku narysować sobie na sklejce różne wzory, np. kształty bombki, choinki, renifera, rózgi, gwiazdki, bałwanki, buty, dzwonki i co tam nam do głowy przyjdzie.
2. Potem wycinamy narysowane szablony przy pomocy miniszlifierki lub tym co kto woli. Jeśli zdecydujecie się na miniszlifierkę, to najlepiej wycinać kanciaste wzory zostawiając centymetr do narysowanych konturów. Następnie trzeba zeszlifować wałkiem z papierem ściernym do właściwego obrysu. Uważajcie tylko na palce, niech robi to ktoś z bardziej obytych z tym narzędziem. Pamiętajcie o okularach i najlepiej wycinać w warsztacie, bo może się kurzyć.
3. Teraz należy nawiercić dziurki do przewieszenia wstążeczek.
4. Na końcu malujemy, przyozdabiamy. I… puśćcie wodze fantazji… ;)

Mam nadzieję, że na coś ten post się przyda. ;) Niby banalne a spaja całą rodzinę… ;)
Awatar użytkownika
kozjola

Re: drewniane ozdoby Bożonarodzeniowe

Postautor: kozjola 20 gru 2012, 9:38

dla mnie bomba! będę próbować! :D dzięki za podsunięcie pomysłu!
Awatar użytkownika
smbeata

Postautor: smbeata 23 gru 2012, 7:18

Ja już chyba nie zdążę zrobić :( zagonię familie do robienia ozdób i nie będą przeszkadzać :D
maku40

Postautor: maku40 27 gru 2012, 20:03

No muszę przyznać, że pomysł ciekawy... Żonka z synem byli zadowoleni. Ja tylko wyciąłem kształty takie, jakie chcieli, a oni ozdabiali... ;)
Jasster

Postautor: Jasster 19 maja 2017, 11:10

Super tutorial! Na następne święta na pewno się podejmę... :)
pawelkt11

Postautor: pawelkt11 12 gru 2017, 10:20

Niesamowity przewodnik. Dzięki! :)
microdigi

Postautor: microdigi 21 lut 2018, 7:27

entered the interiors and have reinvigorated the hearts of their inhabitants, being a kind of a return to the roots, that is to the tradition of decorating the house with gifts of nature. The trinkets made of wood are charming, ecological, biodegradable, universal, easily accessible and not very expensive. They are therefore an ideal compromise between what is effective and what is friendly to our environment. Wooden decorations are the quintessence of the Scandinavian style- they perfectly illustrate its simplicity and passion for natural raw materials - but they will work in any interior. We can use them in an industrial loft, a rustic cottage, a small boho style studio and a modernist villa in the suburbs. If, then, we want to decorate a house or flat for Christmas in an original and subtle way, it is worth reaching for accessories made of wood . Reindeer, snowmen, angels and other creatures will make every interior much more cozy, and being in it will be a pleasure.

Youtube Promotion
Top SEO companies in Bangalore
social media marketing agencies in Bangalore
SMS Marketing companies in Bangalore
Pay Per Click services in Bangalore
Online Reputation management Company in Bangalore
Online marketing services in Bangalore
FACEBOOK PROMOTION Companies in Bangalore
Email Marketing companies in Bangalore
Digital Marketing Services in Bangalore

Wróć do „Pokaż swoje umiejętności”